Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  GalleryGallery  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
~üzenet
~kevés a felhasználónk. ~hirdessétek az oldalt, ahol csak tudjátok. ~köszönjük szépen.
STAFF - Adminok
Nhanie karakterlapja 554171571emiliederavin_www.kepfeltoltes.hu_
Nhanie karakterlapja 788104503nhanie_www.kepfeltoltes.hu_
Nhanie karakterlapja Barbarapalvin_www.kepfeltoltes.hu_
Nhanie karakterlapja 1205618011namolie_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Fabala Ray
Nhanie karakterlapja Icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 8:49 pm by Fabala

» Roxfort RPG
Nhanie karakterlapja Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2012 7:19 am by Molly Claire

» Törölt felhasználók
Nhanie karakterlapja Icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 3:48 pm by Namolie

» Játszani szeretnék!
Nhanie karakterlapja Icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 9:27 am by Danhe

» Prenhalia
Nhanie karakterlapja Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 6:48 pm by Prenhalia

» Lola Lets
Nhanie karakterlapja Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 11:20 am by Namolie

» Hogwarts
Nhanie karakterlapja Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 3:24 pm by Namolie

» Karakterkutató
Nhanie karakterlapja Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 8:37 am by Danhe

» Az oldal hírei
Nhanie karakterlapja Icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 10:53 am by Namolie

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Pént. Május 26, 2023 8:48 pm-kor volt itt.
Milyen hónap van a játékban?
Nhanie karakterlapja 7307399
A varázslók, tündérek, trollok, sellők, meg a többiek örülhetnek, kezdődik nekik a nyáriszünet! Június van, vége a sulinak. Jó nyaralást, evhinaiak!
Időjárás Evhinában
Nhanie karakterlapja Weather
Egész nyárra meleget mondanak, kivéve az utolsó napokra, akkorra viharok várhatóak.
Kiemelt társoldalaink
Nhanie karakterlapja Szjgv
SzJG - a végzős év
Nhanie karakterlapja Hogwar11
Hogwarts
Feel the Difference
Chatbox
Top posting users this month
No user
Most Viewed Topics
Szent Johanna Gimi - a végzős év
Karakterlap sablon
Canon-karakterek
Karakterkutató
Saját bannerünk/hirdetésünk
Avatarfoglaló
Világleírás
Danhe karakterlapja
Lények leírása
Adminokról

 

 Nhanie karakterlapja

Go down 
SzerzőÜzenet
Nhanie
10. évfolyam
10. évfolyam
Nhanie


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Evhina

Nhanie karakterlapja Empty
TémanyitásTárgy: Nhanie karakterlapja   Nhanie karakterlapja Icon_minitimePént. Május 18, 2012 4:42 pm

Nhanie karakterlapja Emilie_de_ravin___by_sidriel7-d31bm82
Nhanie karakterlapja 1286898533.3562NhanieNhanie karakterlapja 1286898533.3562
...Rebel Wizard <3...
Lény:Nagyvarázsló, tündér
Kor:17
Csoport: 10. évfolyam
Érdeklődési kör:varázslás, rockbanda, gitár, poénok, lázadás

Külső: Szőke, (kicsit) hullámos hajam van, ami kb. a vállamig ér. Magas vagyok, de nem zsiráf és karcsú, amit szerintem annak köszönhetek, hogy apa megtanított 4 évesen korizni és ennek a sportnak a foglya lettem. Szó szerint, mert csak ebből az egy sportból vagyok jó. Very Happy Kicsit szeplős az arcom és hófehér a bőröm. Meg anya (ő is varázsló+tündér keverék volt, úgy, mint én)és tőle örököltem a tündér-repülő képességem és még sok egyéb tündér varázslatot. Imádok mosolyogni, ami önmagában is jó dolog és egy happy-tininek is nevezhetném magam, de nagyon sokszor előbújik balőlem a kisördög és akkor nagyon lázadok. Tehát egy hippi és lázadó keverék.

Jellem:Hippi és lázadó keverék. Engem semmihez nem lehet hasonlítani...talán csak az időjáráshoz, ami nagyon változó. Kedves vagyok, de ha felhúzol tudok ám veszekedni is. Szüleim szerint az orvos is amikor egy szóval kellett jellemezzen, akkor a "kiszámíthatatlant" választotta. Így a szüleim elneveztek Nhanie-nak, mert ez jelenti a fordulatot az Ónyelven. Nehéz leírni így magamat...Na, jó. Rossz szokásaim: túlhágom a szabályokat. Jó szokásaim: kedves is tudok lenni. Very Happy

Play-by/Avatar: Emilie de Ravin

Szerepjáték példa/Előtörténet - NEM LEHET HOZOTT!:
Reggel álmosan ébredtem. Végül nyögve-nyelősen kiküzdöttem magam az ágyból és a pálcám után nyúltam. De hiába kerestem, mert nem volt az íróasztalomon.
-Basszus, hová tettem a pálcám?
Válasz helyett megbotlottam egy könyvkupacban és szerencsésen földetértem. Aucs, ez fájt, lehorzsoltam a térdem. Berobogtam a fürdőmbe, hogy lemossam a sebet és nem hitttem a szememnek.
Azon kezdtem el gondolkodni, hogy hogyan került a pálcám a fogkefe tartóba, amikor este letettem az asztalomra. Furi...Na, mindegy örültem, hogy megtaláltam és végül lemostam a sebem. Hamár úgyis a fürdőben voltam, megmostam a fogam és a hajamat egy varázslattal rendbetettem. Hála a jó égnek, hogy tudok rendszeresen így hip-hop varázsolni, mert félig tündér vagyok, ja meg a legjobb barátnőmmel Namolie-val nagyvarázsló...
A gardróbom előtt állva töprengtem, hogy mit vegyek fel, végül ezek mellett döntöttem:egy csőfarmer, virágos (sárga) haspóló és egy sárga balerina cipő.
Leloholtam a lépcsőn és a fürdőben magamra varázsoltam egy kis szájfényt és szempillaspirált, majd az öcsémet kikerülve (aki a konyhában kisautózott) felkaptam egy narancsot és a Kacatok boltja elé teleportáltam magam, persze még előtte üvöltöttem egy "Sziasztok!"-félét, hogy a házunk minden szegletébe elhallatszódjon. Így indult a reggel. Namolie-t vártam, hisz' mindíg ott találkozunk és együtt megyünk suliba.
Vissza az elejére Go down
 
Nhanie karakterlapja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Namolie karakterlapja
» Danhe karakterlapja
» Nhanie postája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: