Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  GalleryGallery  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
~üzenet
~kevés a felhasználónk. ~hirdessétek az oldalt, ahol csak tudjátok. ~köszönjük szépen.
STAFF - Adminok
Namolie karakterlapja 554171571emiliederavin_www.kepfeltoltes.hu_
Namolie karakterlapja 788104503nhanie_www.kepfeltoltes.hu_
Namolie karakterlapja Barbarapalvin_www.kepfeltoltes.hu_
Namolie karakterlapja 1205618011namolie_www.kepfeltoltes.hu_
Legutóbbi témák
» Fabala Ray
Namolie karakterlapja Icon_minitimePént. Jan. 24, 2014 8:49 pm by Fabala

» Roxfort RPG
Namolie karakterlapja Icon_minitimeSzomb. Okt. 13, 2012 7:19 am by Molly Claire

» Törölt felhasználók
Namolie karakterlapja Icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 3:48 pm by Namolie

» Játszani szeretnék!
Namolie karakterlapja Icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 9:27 am by Danhe

» Prenhalia
Namolie karakterlapja Icon_minitimeCsüt. Aug. 30, 2012 6:48 pm by Prenhalia

» Lola Lets
Namolie karakterlapja Icon_minitimeSzer. Aug. 29, 2012 11:20 am by Namolie

» Hogwarts
Namolie karakterlapja Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 3:24 pm by Namolie

» Karakterkutató
Namolie karakterlapja Icon_minitimeVas. Aug. 26, 2012 8:37 am by Danhe

» Az oldal hírei
Namolie karakterlapja Icon_minitimeSzer. Aug. 22, 2012 10:53 am by Namolie

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Pént. Május 26, 2023 8:48 pm-kor volt itt.
Milyen hónap van a játékban?
Namolie karakterlapja 7307399
A varázslók, tündérek, trollok, sellők, meg a többiek örülhetnek, kezdődik nekik a nyáriszünet! Június van, vége a sulinak. Jó nyaralást, evhinaiak!
Időjárás Evhinában
Namolie karakterlapja Weather
Egész nyárra meleget mondanak, kivéve az utolsó napokra, akkorra viharok várhatóak.
Kiemelt társoldalaink
Namolie karakterlapja Szjgv
SzJG - a végzős év
Namolie karakterlapja Hogwar11
Hogwarts
Feel the Difference
Chatbox
Top posting users this month
No user
Most Viewed Topics
Szent Johanna Gimi - a végzős év
Karakterlap sablon
Canon-karakterek
Karakterkutató
Saját bannerünk/hirdetésünk
Avatarfoglaló
Világleírás
Danhe karakterlapja
Lények leírása
Adminokról

 

 Namolie karakterlapja

Go down 
SzerzőÜzenet
Namolie
10. évfolyam
10. évfolyam
Namolie


Hozzászólások száma : 152
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Evhina

Namolie karakterlapja Empty
TémanyitásTárgy: Namolie karakterlapja   Namolie karakterlapja Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 6:57 pm

Namolie karakterlapja Tumblr_lntw1hlv5N1qmtfiyo1_500
Namolie karakterlapja 1286898533.3562NAMOLIENamolie karakterlapja 1286898533.3562
...Jokerwomen...
Lény: Nagyvarázsló
Kor: 17
Csoport: 10. évfolyam
Érdeklődési kör: Minden "ez nagyon nagy!"-sztori szereplője vagyok... Tehát akkor kitudod találni, hogy az érdeklődési köröm: minden jó!

Külső: Barna, hátközépig érő, hullámos haj. Kék szem. Vidám arc. Na, kezdek fáradni. Ennyi elég a fejemről? Very Happy Karcsú testemet az ízlésemnek megfelelő ruhák borítják. Nem tudnám megmondani, milyen a stílusom. Egyszerűen én.

Jellem: Kedves? Hát, fogjuk rá. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy szemét vagyok, inkább csak azt, hogy viccből szoktam szívatni mást meg ilyenek, de nem sértődnek meg, ők is röhögnek rajta. Na, jó, szerintem nevezhetem magamat kedvesnek. Az a fajta "mindenben benne vagyok"-típusú ember vagyok, ami azt jelenti, hogy elég sokszor kapok szemrehányó pillantásokat. Dehát Ha minden szabályt betartasz, minden jóból kimaradsz. Ja, és ezenkívül lustaságban néha én vagyok Garfield 2.

Play-by/Avatar: Barbara Palvin

Szerepjáték példa/Előtörténet - NEM LEHET HOZOTT!:
- Anya, használhatom a Viglatus Komitus*t akkor?
- Szó sem lehet róla! Gyerünk, kelj fel, még elkésel! - tapsolt kettőt anyu, majd kiment a szobámból.
Egy fenét fogok felkelni! Semmi erőm, legszívesebben aludnék még 12-ig! Csukott szemmel keresgéltem a pálcámat a kezemmel - aminek köszönhetően levertem a zsepimet, a nyakláncomat és a könyvemet - és meg is találtam egy idő után. A fejem mellé emeltem, spirált rajzoltam bele a levegőbe, és így szóltam:
- Viglatus Komitus!
A következő pillanatban az ágyam mellett álltam, felöltözve, felfrissülve, naprakészen. Csak azt nem tudom, hogy honnan szedi ez a varázsige ezeket a marhajó cuccokat...
Felszedtem a levert dolgaimat, majd a pálcámmal a könyveimre mutatva elmondtam egy újabb varázsigét:
- Könyvek itt, könyvek ott, a varázsló lusta, legyen mind egy kupacba!
Miután a tankönyvek beleugrottak a táskámba, felkaptam a tatyót, és lementem. Elköszöntem apuéktól majd elindultam a Kacatok boltja elé, hiszen mindig ott találkozunk Nhanie-val. Na, várjunk csak. Komolyan képes lennék odasétálni? Igen, reggel hétkor mindenki 4 utcányi gyaloglásra vágyik... Pálcasuhintás, éés... voila!
- Nhaniee - öleltem meg a legjobb barátnőmet.
- Mehetünk? - kérdezte Nhanie, mire bólintottam.
Készítettem elő a pálcámat, és teleportáltunk. Nem tudom, másnál hogy van, de nálam teleportálásnál mindig magam előtt van, hogy mit látnék, ha sétálnék, csak éppen gyorsítva. Mivel most én mondtam ki a varázsigét (felváltva szoktuk), Nhanie is velem volt, és ő is látta.
Éppen az Unikornis térnél voltunk, amikor hirtelen eltűnt a dzsekim. Kicsit megijedtem, aztán azt gondoltam, hogy biztos beraktam a táskámba. Megálltunk a szőnyegmegállóban, amikor nem találtam magamon a bolerómat.
- Ööö, Nhanie... tűnnek el a ruháim! - mondtam kétségbeesetten.
Nhanie is tétlenül ácsorgott mellettem, ő se tudta, mi van.
Mire odaértünk a sulihoz, már kiegészítőim se voltak, és a hajam kezdett kócosodni. Tesi után, mikor visszaértem az öltözőbe, kinyitottam a szekrényemet, de egy cucc se volt ott. Ó, a francba, most mászkálhatok egész nap tesicuccban? Dehogyis! Előkotorásztam a pálcámat, és készültem varázsolni.
- Mi az? - kapta fel a fejét Nhanie.
- Eltűntek a ruháim, nem maradhatok egész nap tesicuccban!
- Az igaz... De vajon mi van a ruháiddal? Úúú, van egy tippem! Namolie, felvarázsoltad magadra a ruháidat?
- Hát izé... ami azt illeti, igen... Emiatt most mászkálhatok tesicuccban? Vagyis ha azért tűntek el, mert felvarázsoltam, akkor most se varázsolhatok és... röhögni fog rajtam az egész suli - hadartam.

* "Naprakész legyek!"-varázslat
Vissza az elejére Go down
 
Namolie karakterlapja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nhanie karakterlapja
» Danhe karakterlapja
» Namolie postaládikója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Elfogadott karakterlapok-
Ugrás: